STARDUST BANQUETS - 5688 N Milwaukee Ave Chicago, IL 60646
GALA BANQUETS - 5639 N Milwaukee Ave Chicago, IL 60646

O Nas

Witamy w Gala & Stardust Banquets

O Nas

Nasi Klienci powierzają nam organizację najpiękniejszych chwil w swoim życiu, dlatego podchodzimy do ich realizacji z ogromnym zaangażowaniem. To chwile pełne ekscytacji, tradycji, wzruszeń, a co najważniejsze… miłości. My, Europejczycy, uwielbiamy świętować – gromadzić się przy nakrytym stole pełnym znakomitego jedzenia, aby móc podzielić się posiłkiem z rodziną i przyjaciółmi. Taka jest nasza tradycja – spotkania pełne ciepła i życzliwości.

read more

Co możemy dla Ciebie zrobić

W tym życiu jest tylko jedno szczęście – kochać i być kochanym.

Dlatego tworząc Gala & Stardust Banquets chcieliśmy stworzyć miejsce, które będzie oferować mieszkańcom Chicago sale bankietowe na specjalne okazje, zarówno na kameralne spotkania, jak i ekskluzywne przyjęcia. Oferujemy wyjątkowy catering i specjalne pakiety, które obejmują wszystko, czego potrzebują Państwo do zorganizowania fantastycznej imprezy.

Nasze obiekty zostały niedawno całkowicie odnowione, aby Twoje następne przyjęcie było niepowtarzalne i na najwyższym poziomie. Jesteśmy gotowi powitać Cię w naszych luksusowych salach balowych, które mogą ugościć od 40 osób do ponad 150 osób, dlatego zadzwoń do nas już dziś, aby umówić się z nami na spotkanie.

Wiemy, że świętowanie wyjątkowych okazji z najbliższymi to jedna z najlepszych rzeczy w życiu. Dlatego zrobimy wszystko, aby te chwile były dla Ciebie wyjątkowe i niezapomniane. Nasz zespół zadba o to, aby odpowiednio uczcić ważne dla Państwa chwile.

Jesteśmy otwarci również na Twoje sugestie – razem możemy stworzyć piękne wspomnienia, które na długo pozostaną w pamięci.